PSIAGŁÓWKA

O MNIE

Cześć! Mam na imię Iga.

Zwierzęta od zawsze były moją miłością, stale odmieniają moje życie. Dlatego zdecydowałam, że to właśnie z nimi zwiążę swoje życie zawodowe. Swoją drogę rozpoczęłam od ukończenia studiów psychologicznych w specjalności klinicznej. Dało mi to możliwość zdobycia szerokiej wiedzy dotyczącej procesów neurologicznych i mechanizmów psychologicznych.

Aby stać się certyfikowanym zoopsychologiem – behawiorystą ukończyłam kursy i szkolenia, dzięki którym nabyłam wiedzę i umiejętności, pozwalające mi łączyć potrzeby psiaków z oczekiwaniami opiekunów. Nieustannie szkolę się i zdobywam najnowszą wiedzę z obszaru psychologii i treningu psów.

Fundamentem mojej pracy jest budowanie relacji, zaufania oraz umiejętności komunikacji pomiędzy opiekunem a psem. Niezwykle ważne jest także wprowadzenie odpowiednich elementów treningu i szkolenia umiejętności psa, które stają się narzędziem w radzeniu sobie w trudnych sytuacjach.

Jest to holistyczne podejście i jednocześnie jedyne skuteczne działanie przynoszące pożądane efekty.

Zapewniam pracę z psami z wszelkiego rodzaju problemami, treningi indywidualne, treningi grupowe, wsparcie podczas konsultacji weterynaryjnych oraz opiekę nad psami w domu opiekuna.

Zapraszam Cię do zapoznania się z szerszą ofertą w zakładce na stronie! 

MOJE CERTYFIKATY