PSIAGŁÓWKA

WASZE SŁOWA

“Gorąco polecam współpracę z Psiągłówką! Jako świeżo upieczona psia mama, nie mająca doświadczenia z psami, nie zauważałam wielu sygnałów, które wysyła do mnie Korek. Pani Iga potrafiła te sygnały świetnie wyłapać i wytłumaczyć mi psi język w bardzo przystępny sposób (nie miałam pojęcia, że nawet niektóre "drobnostki" to komunikaty, które przekazuje nam pies). Dzięki temu buduję relację i pogłębiam więź z moim adopciakiem.  Pracujemy wspólnie nad jego lękami oraz zbudowaniem pewności siebie i ciągle widać kolejne pozytywne efekty. We pracy Pani Igi widać bardzo duże zaangażowanie, mnóstwo sympatii i wyrozumiałości oraz szeroki zakres wiedzy. Pomaga nie tylko z problemami behawioralnymi, ale także z odpowiednią nauką komend i treningiem."

Agata Ch.

Pracowałam z Igą nad moim krnąbrnym szorstkim jamnikiem, który po przeprowadzce do centrum miasta stał się bardzo niespokojny. już po pierwszym spotkaniu dowiedziałam się wielu rzeczy, o których wcześniej nie miałam pojęcia, choć wydawało mi się, że o psach wiem wiele. Iga jest przemiłą, niezawodną profesjonalistką w swoim fachu, a przy tym ma ogromną wiedzę na temat psów, którą dzieli się w sposób przystępny i prosty. Polecam z całego serca!”

Marta O.

Iga to nie tylko niesamowita behawiorystka ale również, a nawet głównie wspaniała osoba. Ja i mój Choco jesteśmy pod opieką Igi praktycznie rok jak nie dłużej. Szczerze samych wizyt było naprawdę kilka. Mimo takiej ilości spotkać psiak zmienił się nie do poznania. Iguś naprowadziła mnie jak postępować z Choco i przyniosło to efekty. Jedyna osoba, do której dosłownie w nocy o północy można zwrócić się o pomoc. Kiedy psiak się zatruł od razu dostałam wskazówki jak postępować. Cokolwiek by się nie działo zawsze pomoże. Każdą wizytę u weterynarza konsultujemy. Szczerze podziwiam jak daje radę być tak dla nas praktycznie zawsze. Jeśli chodzi o finanse to uważam, że jest to jedna z niewielu osób ,która faktycznie będąc na konsultacji nie zwraca uwagi na czas. Zależy jej na tym żeby psiakowi pomóc. To co jest naprawdę niezwykle to fakt, że po spotkaniu z Igą ja sama psychicznie czuje się znacznie lepiej :). Jeśli ktoś szuka behawiorystki od serca to Igę szczerze polecam.”

Magdalena C.

Pani Iga to wspaniały behawiorysta i człowiek. Pomogła nam w bardzo ciężkiej sytuacji. Wzięliśmy Radysiankę po ciężkich przejściach i w zlym stranie zdrowotnym. Sunia bardzo duża. W domu 2 psy- molos również z Radys i malutki niewidomy Dudek. Niestety Silka nie zapałala miłoscią do braci. Pierwszego dnia pogryzła się z duzym psem. Pracujemy z Panią Igą od 3 miesiecy i dzięki temu z duzym bratem jest już pełna zgoda a z malym jeszcze musimy mieć na oku wzajemne relacje. Praca i CZAS to jedyne co przynosi rezultaty. Wiedza, którą posiada Pani Iga pozwoliła nam zrozumieć zachowania naszych psów, czytać ich sygnały. Bardzo dziękujemy za pomoc.”

Karolina K.

Iga to świetna specjalistka, która stale poszerza swoją wiedzę. Jest bardzo zaangażowaną w swoją pracę, wyjątkowo empatyczną osobą, która potrafi dostosować metody pracy do przypadku, zawsze jednak działając z szacunkiem do psa i opiekuna. Polecam z całego serca.”

Viktoria N.