PSIAGŁÓWKA

CO JEST DLA NAS WAŻNE?
Szczerość

To podstawa! Moje wizyty nigdy nie mają na celu oceny. Nasza współpraca, oparta na otwartych pytaniach i szczerych odpowiedziach, ma za zadanie poprawić dobrostan zarówno Twojego psiaka, jak i Twój własny. Jestem tu dla Was. Aby odpowiednio Wam pomóc muszę w pełni poznać Waszego czworonoga i sposób Waszego dotychczasowego funkcjonowania.

Zróżnicowany czas współpracy

Ważne, aby być świadomym, że okres współpracy z behawiorystą/ zoopsychologiem bywa bardzo zróżnicowany. Jest on zależny od trudności z jakimi pracujemy, indywidualnych cech psa oraz czynników zewnętrznych. Aby dobrze przepracować trudności należy zagłębić się w ich przyczyny i zbudować solidne fundamenty. 

Regularny kontakt

Jest to niezwykle ważny element. Uzyskanie trwałych postępów związane jest ze świadomym działaniem, często wymagającym przejścia przez wiele różnych etapów.

Regularna informacja na jakim etapie pracy jesteście, co udało się wykonać a czego nie, co sprawiło Wam problem, pozwoli rzetelnie określić jakie kroki należy dalej podjąć, jakie wprowadzić modyfikacje określonych działań i w jaki sposób je wprowadzić.

Zależy nam abyś odczuwał/a komfort i swobodę w pracy ze swoim psem. 

Pamiętaj, że nasz regularny kontakt, to regularna praca z Twoim psem. Regularna praca z psem to klucz do sukcesu!  

Brak stosowania metod awersyjnych

Pracę z psami opieramy na holistycznym podejściu. Zależy nam na budowaniu relacji pomiędzy psem a człowiekiem, analizie komunikacji, skupianiu się na emocjach (nie tylko psa, ale również Twoich), modyfikacji środowiska, modyfikacji diety oraz wprowadzaniu technik opartych głównie na wzmacnianiu pozytywnym. 

Niezwykle istotna jest dla nas obserwacja komunikatów psa, podejmowanych przez niego działań i dokonywanych wyborów. 

W naszej pracy nie stosujemy metod awersyjnych opartych na: wprowadzaniu celowego dyskomfortu, wywoływaniu strachu bądź bólu. 

JAK TO WYGLĄDA?

Konsultacja behawioralna

Już wkrótce

Terapia zachowań problemowych

Już wkrótce

Treningi indywidualne

Już wkrótce

Treningi grupowe

Już wkrótce